info
edu-NIEMIECKI.eu - kursy i szkolenia z języka niemieckiego, tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne z języka niemieckiego.
UWAGA!!! Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki!

O MNIE

Mój profil

Kilka słów o mnie

Nazywam się Monika Krotoszyńska, z wykształcenia jestem tłumaczem języka niemieckiego. Wykonywany przeze mnie zawód traktuję jako pasję, gdyż daje mi to mnóstwo satysfakcji. Moja przygoda z językiem niemieckim rozpoczęła się już ponad 20 lat temu i trwa ona po dziś dzień. W 2001 roku ukończyłam studia wyższe magisterskie na Wydziale Neofilologii , na kierunku Lingwistyka Stosowana, na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu ze specjalizacją translatorską, uzyskując tym samym uprawnienie do wykonywania zawodu tłumacza języka niemieckiego.

Zdobyte podczas studiów umiejętności w zakresie przekładu tekstów wykorzystuję w praktyce nie tylko poprzez dokonywanie tłumaczeń w kraju , lecz także podczas moich pobytów w Niemczech, co pozwala mi na jeszcze lepsze poznanie zawodu tłumacza. Uczestniczyłam i uczestniczę w wielu międzynarodowych projektach przekładoznawczych oraz warsztatach dla tłumaczy.

Moja oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Dokonuję tłumaczeń pisemnych oraz ustnych. W swym dorobku posiadam sporo przetłumaczonych książek, a wszystko to dzięki współpracy z licznymi wydawnictwami. Podejmuję się także przekładu tekstów specjalistycznych.

Oprócz uprawnień do wykonywania tłumaczeń posiadam także uprawnienia do nauczania języka niemieckiego na wszystkich poziomach edukacyjnych. W nauczaniu języka posiadam ponad 15-letnie doświadczenie. Moim Klientom oferuję naukę języka niemieckiego w ramach najrozmaitszych kursów, w tym kursów języka branżowego (branża mechaniczna, budowlana, gastronomiczna, niemiecki w biznesie, niemiecki dla opiekunów osób starszych itp.).

"Serdecznie zapraszam osoby prywatne, firmy i instytucje do współpracy oraz zachęcam do skorzystania ze świadczonych przeze mnie usług edukacyjnych z języka niemieckiego."

- Monika Krotoszyńska

tłumacz języka niemieckiego

Monika Krotoszyńska

Zapraszam na moje profile w portalach społecznościowych: