info
edu-NIEMIECKI.eu - kursy i szkolenia z języka niemieckiego, tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne z języka niemieckiego.
UWAGA!!! Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki!

KURSY I SZKOLENIA

NIEMIECKI

Kursy języka niemieckiego

kursy języka niemieckiego Moja oferta edukacyjna skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Oferuję zajęcia z języka niemieckiego na bardzo wysokim poziomie. Zajęcia mogą odbywać się indywidualnie bądź grupowo, w zależności od preferencji Klienta. Preferowane miejsca szkoleń: Poznań, Września i okolice.


Oferta obejmuje:

Dzięki moim zajęciom w bardzo szybkim czasie nadrobicie Państwo zaległości z języka niemieckiego oraz wspaniale przygotujecie się do egzaminu:

Posiadam uprawnienia do nauczania języka niemieckiego na wszystkich poziomach edukacyjnych. Chętnie podejmuję się także prowadzenia szkoleń dla nauczycieli z zakresu nauczania języka niemieckiego. W prowadzeniu tego typu szkoleń posiadam ponad 15 letnie doświadczenie. Docelowo usługi te świadczę na terenie Wrześni, Poznania i okolic, ale także z chęcią nawiążę współpracę z osobami z innych rejonów.

Nie zwlekaj i zapisz się na zajęcia już dziś.

• KURSY I SZKOLENIA Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO ⇑x

KOREPETYCJE >>>

kursy językowe - niemiecki

"Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości." Albert Einstein

"Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu." Antoni Czechow

"Ten, kto nie zna języków obcych nie zna w ogóle własnego języka." Johann Wolfgang von Goethe

"Kto uczy się nowego języka, zdobywa nową duszę." Juan Ramón Jimenez

"Wartość człowieka mierzy się w ilości języków, którymi mówi." przysłowie słowiańskie

"Człowiek żyje tyle razy, ile zna języków." Johann Wolfgang von Goethe